Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

En Yeni Teknoloji Lazer Epilasyon: Allie Diode Lazer

Acısız, etkili ve güvenli Diode Lazer (ütüleme lazer) ile kalıcı pürüzsüzlük

808 nanometre Diode Lazer ALLIE, kıl folikülünde bulunan melanini 'seçici fototermoliz' adı verilen bir yöntemle yok eder. Bu yöntem sayesinde yüksek güç kullanılmasına rağmen çevre dokulardaki etki minimumdur (cildi yakmaz). Yüksek güç kullanabilme özelliği ile son derece etkili sonuçlar sağlarken, çevre dokulara etkisinin minimum olma özelliği ile de piyasadaki en güvenilir lazer cihazlarından biridir. 

Allie Diode Lazer safir başlıklı kontak soğutma sistemi sayesinde, hastalar için acısız ve konforlu uygulama imkanı verir. 

Allie'nin en önemli özelliklerinden biri de spotunun (uygulama başlığının) büyük olması sayesinde uygulamanın gayet hızlı yapılabilmesi ve bu nedenle seans sürelerinin kısa olmasıdır. Ütüleme lazer (in-motion technology) adı verilen bir sistemle cihazın başlığı özel bir jel yardımıyla cilt üzerinde gezdirilerek uygulama yapılır. Gelişmiş soğutma sistemi sayesinde cilde zarar vermeden aynı bölgeden birkaç kez geçilebildiği için alınan sonuçlar çok tatmin edicidir.

Allie Diode Lazer hangi bölgelerde kullanılır?

Cilt hasarı oluşma riski minimum olduğu için tüm bölgelerde güvenle kullanılabilir ve her bölgede tatmin edici sonuçlar sağlar. Diğer lazer tiplerine göre hem güvenli hem de daha etkili oluşu nedeniyle özellikle diode lazerlerin tercih edildiği bölgeler ise yüz, boyun, ense, sırt, omuz, kol, bıyık ve çenedir.

Neden Allie Diode Lazer?

-Hem erkekte hem kadında hızlı alınan mükemmel sonuçlar

-Minimum yan etki ve cilt hasarı oluşma riski

-Koyu ten tipleri ve bronzlaşmış ten dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilmesi

-Hızlı uygulama imkanı ile hastaya vakit kazandırması

-Minimum acı duyularak konforlu bir epilasyon sunması

BİZE ULAŞIN

Yanıtınız bu adrese gönderilecektir. Lütfen doğruluğundan emin olun.
En kısa zamanda size dönebilmemiz için göndermeden önce lütfen bilgilerinizin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz.