ART Sağlık Merkezi

Tüp Bebek ve Kadın Doğum Uzmanı olarak çalışan 4 hekim tarafından 1998 yılında, kadın hastalıkları, doğum ve infertilite tanı ve tedavi merkezi olarak kurulan ART Sağlık Merkezi, 18 yıldır kesintisiz olarak Nişantaşı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Art Sağlık Merkezi laparoskopi, infertilite, reprodüktif endokrinoloji, gebe takibi, doğum, menopoz, kadın genital kanserlerinin taraması, meme sağlığı konularında üst düzey profesyonel hizmet sunuyor.

Dünyada ve Türkiye'de çok yeni ve benzersiz bir teknolojiye sahip Fotona Er-yag Lazer cihazı ile hamilelik, normal doğum ve yaşa bağlı olarak gelişen idrar kaçırma ve vajina kanalında genişleme sorunları acısız ve ameliyatsız, kolayca tedavi edilebiliyor.

Tüp bebek uygulamalarının yanı sıra, ART doktorları tüp bebek dışı kısırlık tedavilerinin yönetiminde de Türkiye’nin en deneyimli ekiplerinden biri.

Geçmiş yıllar içinde 18.000’den fazla tüp bebek uygulaması yapan ART Ekibi, 8.000’den fazla bebeğin de dünyaya gelmesini sağladı.

Riskli gebeliklerin takibi, 1. trimester anomali taraması, koryon villus örneklemesi, amniyosentez, ikinci düzey obstetrik ultrasonografi, üç boyutlu ultrason gibi tüm osbtetrik uygulamalar ART Sağlık Merkezi Ekibi’nin uzmanlık alanı içine giriyor. Laparoskopi ve histeroskopi gibi endoskopik uygulamaların da tamamı ekip tarafından yapılıyor.

Komplike histeroskopik (total septum, şiddetli intrauterin sineşi, büyük submüköz myomlar) ve laparoskopik cerrahiler (histerektomi, ileri evre endometriosisin laparoskopik tedavisi, cul de sak diseksiyonu ve rektovajinal nodül eksizyonu) ART Ekibi tarafından uygulanan endoskopik cerrahilerin bir kısmını oluşturuyor.

Art Estetik ise müşterilerine en son teknoloji cihazlarla güvenli ve etkili lazer epilasyon ile bölgesel incelme hizmeti veriyor.

Art Sağlık Merkezi, bünyesindeki yurtdışı eğitimli beslenme koçu eşliğinde 'İyi Ye + İyi Yaşa' programı ile müşterilerinin kilo ve sağlık hedeflerine ulaşmasını sağlıyor ve Art Sağlık hamilelerine özel ‘Sağlıklı Anne Sağlıklı Bebek Programı’ nı sunuyor.

BİZE ULAŞIN

Yanıtınız bu adrese gönderilecektir. Lütfen doğruluğundan emin olun.
En kısa zamanda size dönebilmemiz için göndermeden önce lütfen bilgilerinizin doğruluğunu tekrar kontrol ediniz.